piątek, 16 grudnia 2011

CENTRA wśród najcenniejszych

Szkoda że tylko jeden Akumulatorowiec na liście, ale trzymam za pozostałych z wielkiej "5" polskich producentów: ZAP-SZNAJDER, JENOX, LOXA, AUTOPART (pominiętych przepraszam)

RM


-----------------------------------------------------------------------------
Według najnowszego rankingu najcenniejszych marek, który został opublikowany na łamach „Rzeczpospolitej”, CENTRA plasuje się na 9 miejscu wśród polskich brandów branż niespożywczych. Pierwsze trzy miejsca rankingu zajmują znane marki jubilerskie, zaś kolejne głównie producenci sprzętu AGD.
CENTRA znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu, odnotowując aż 9-punktowy wzrost w stosunku do roku 2010. Tak wysoka pozycja czyni z niej lidera wśród marek związanych z motoryzacją –  dopiero na 15 miejscu znalazła się Dębica. CENTRA szczególnie wysokie oceny uzyskała w kategorii "prestiż" i "postrzegana jakość".
"CENTRA to tradycyjna polska marka, ale w bardzo pozytywnym znaczeniu tego słowa. Pod marką sprzedajemy produkty wytwarzane w najnowocześniejszych technologiach, to absolutny top jeśli chodzi o jakość akumulatorów w Polsce. Ta marka to nasza perła w koronie, która od lat pozwala nam utrzymywać pozycję lidera na rynku w Polsce. Cieszymy się z wysokiej pozycji w rankingu i możemy zapewnić, że marka CENTRA będzie przez nas należycie pielęgnowana i rozwijana" – podkreśla Jarosław Nadstazik, Marketing Manager EXIDE Technologies S.A.
Aby zobaczyć Ranking Najcenniejszych Polskich Marek wg Rzeczpospolitej kliknij tutaj.
Źródło: exide.pl