piątek, 23 sierpnia 2013

Technologie: System BARTONA i ciągła cyrkulacja elektrolitu

 AUTOPART to trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji akumulatorów rozruchowych. Dzięki temu firma opracowała unikalną technologię, którą ciągle doskonali poprzez współpracę z ośrodkami naukowymi, rozwijając dział R&D oraz prowadząc liczne badanie i analizy.


Całość czytaj w Portal AkuBiz.biz (tu)

Energia do odpoczynku

 Kamper to wolność, dowolny wybór trasy oraz miejsca postoju. Moda na wakacje w kamperach dotarła także do nas, znajdując coraz większe grono wyznawców wśród miłośników przyrody, przygód i wolności. Współczesne kampery to domy na kółkach – wygodne, często komfortowo urządzone. Dojadą tam, gdzie tylko zechcemy. Pod warunkiem, że ruszą, a dostępne na pokładzie wyposażenie będzie działało bez zarzutu …

Całość czytaj w portalu AkuBiz.biz (tu)

Produkcja akumulatorów (video)

OPTIMA BATTERIES prezentuje swój zakład w Meksyku.
Wydajność to jest to, co chcesz od akumulatora i nie ma znaczenia, czy pracujesz, jeździsz w terenie lub po prostu używasz go do zabawy. Baterie OPTIMA zapewniają najwyższą wydajność i niezawodność. Wyjątkowa SPIRALCELL TECHNOLOGY daje ponad 15 razy większą odporność na drgania i zwiększa żywotność w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami.

czytaj więcej: http://www.optimabatteries.com/

Film:
http://d26maze4pb6to3.cloudfront.net/6113/4575/0159/optima_plant.webmvp8.webm