środa, 16 maja 2012

EXIDE – dba o klientów również w drodze

EXIDE – dba o klientów również w drodze

 Z naszymi akumulatorami zawsze dojedziesz do celu. Dbamy o to zarówno od strony zastosowanych technologii, jak i oferując coś więcej niż tylko akumulator. Pakiet Exide Assistance to jedyna tego typu oferta dostępna w Polsce, adresowana do kierowców, którzy chcą czuć się na drogach bezpiecznie, niezależnie od tego, czy poruszają się po zatłoczonym mieście, czy znaleźli się na odległym pustkowiu.

Znany użytkownikom akumulatorów Centra Futura pakiet ubezpieczeniowy Assistance obejmuje teraz także akumulatory Exide Premium. Bo Centra Futura i Exide Premium to coś więcej niż akumulatory – to pewność, że ich użytkowanie objęte jest atrakcyjnym pakietem Exide Assistance, gwarantującym bezpłatną pomoc w uruchomieniu pojazdu w przypadku jakichkolwiek problemów leżących po stronie akumulatorów tych dwóch gam.
 
Czym tak naprawdę jest Exide Assistance?
Pakiet Exide Assistance jest dołączony do każdego akumulatora Exide Premium i Centra Futura. Oferta obejmuje dwukrotną, bezpłatną pomoc drogową w zakresie uruchomienia pojazdu w sytuacji stwierdzenia nieprawidłowego działania akumulatora (bez względu na to czy jest to wada fabryczna, czy usterka spowodowana złą eksploatacją). Prawo do pakietu usług klient nabiera w momencie zakupu akumulatora Exide Premium lub Centra Futura – wystarczy jeden telefon, by pomoc przyjechała do Ciebie w każdy zakątek Polski. Wystarczy tylko mieć przy sobie prawidłowo wypełnioną kartę gwarancyjną.
Pomoc świadczona jest przez jedną z najlepszych firm serwisu pomocy drogowej – Starter. W razie awarii wystarczy tylko zadzwonić pod numer 61 831 98 87 (z telefonu komórkowego lub stacjonarnego) lub 801 101 250 (tylko dla tel. stacjonarnych) i czekać na przyjazd jednego ze 107 serwisantów Startera w Polsce. Serwisant Startera bezpłatnie udzieli stosowanej pomocy.
W ciągu 2 lat obowiązywania pakietu Exide Assistance masz prawo do 2 bezpłatnych usprawnień pojazdu (okres ważności pakietu liczy się od dnia dokonania zakupu). Jeśli wykorzystałeś przysługujący Ci pakiet napraw nieodpłatnych, nadal możesz korzystać z naszej pomocy – podczas drugiej naprawy serwisant poinformuje Cię o warunkach korzystania z pomocy odpłatnej. Tak czy inaczej – wystarczy zadzwonić.
 
Cechy programu EXIDE ASSISTANCE:
Pomoc udzielana każdemu, kto ma w samochodzie zainstalowany akumulator Exide Premium lub Centra Futura
Wymagane jest posiadanie przy sobie jedynie poprawnie wypełnionej gwarancji na akumulator
Pomoc jest całkowicie BEZPŁATNA
Ochrona pakietem Assistance trwa 2 lata od momentu zakupu akumulatora
 
źródło: Aktualności exide.pl