środa, 14 maja 2014

Wspierajmy AUTOPART w konkursie o Złoty Medal MTP

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.
Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.
Mielecki producent akumulatorów firma AUTOPART SA, wraz z gamą swoich produktów GALAXY GOLD Power został laureatem konkursu o Złoty Medal MTP 2014. AUTOPART SA dodatkowo ubiega się o Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów.
Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na GALAXY GOLD Power za pośrednictwem strony internetowej do głosowania: http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/115/
Plebiscyt jest wzbogaceniem formuły konkursu o Złoty Medal MTP - w tym wypadku o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Mają oni do wyboru 25 produktów, nagrodzonych Złotym Medalem wśród, których znajdują się akumulatoryGALAXY GOLD Power wyprodukowane przez mielecki AUTOPART.
Wspierajmy swoich - Głosowanie trwa do 7 lipca 2014 r.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz