wtorek, 20 maja 2014

Wywiad z wiceprezesem Autokompleks Spzoo

Zapraszamy do przeczytania wywiadu jaki przeprowadził Robert Mazurek, redaktor naczelny portalu AkuBiz.biz z wiceprezesem Autokompleks Spzoo z Poznania, panem Witoldem Wzwolińskim, który jako pierwszy zaprosił nasz portal na wywiad w cyklu wywiad na zaproszenieWywiad został przeprowadzony w Poznaniu w siedzibie Autokompleks Spzoo przy ulicy Bukowskiej. 

Robert Mazurek:
Dziękuję za zaproszenie portalu AkuBiz.biz do wizyty w Autokompleks w Poznaniu. Przygotowując się do spotkania z Panem, zwróciłem uwagę że firma Autokompleks to nie tylko Poznań. Mógłby Pan przybliżyć firmę Autkompleks, czytelnikom portalu?
Witold Zwoliński:
Początki firmy Autokompleks to Puławy, gdzie Pan Zygmunt Filipek w 1982 roku rozpoczął działalność gospodarczą związaną z sprzedażą akumulatorów marki Centra. Moim wspólnikiem w Autokompleks Poznań, jest jego syn - Łukasza Filipek, który odpowiada za Atokompleks Warszawa. Reasumując Autokompleks to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem.
Robert Mazurek:
Kiedy zrodził się pomysł na uruchomienie Poznania?
Witold Zwoliński:
Pomysł na Poznań powstał około 9 lat temu, z inicjatywy Łukasza, z którym poznaliśmy się w czasie studiów na Politechnice Warszawskiej. Wczesniej (od 2002 roku), Łukasz prowadził już podobną działność w Warszawie.
Robert Mazurek:
Wracając do Poznania ?

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy wywiad, czuję się zainspirowany. http://przedluz-rzesy.pl/

    OdpowiedzUsuń